Інтерфакс-Україна
16:18 12.03.2015

Відновлення водопостачання Донецької області відбувається в посиленому режимі, роботи утруднює необхідність розмінування територій

1 хв читати
Відновлення водопостачання Донецької області відбувається в посиленому режимі, роботи утруднює необхідність розмінування територій

Ремонтні бригади підприємства "Компанія "Вода Донбасу" в посиленому режимі працюють над відновленням пошкоджених від обстрілів об'єктів водопостачання Донецької області.

Водночас, як повідомляє прес-служба водопостачальної компанії в четвер, ремонтні роботи утрудняє необхідність розмінування територій.

"Невибухлі снаряди знаходять навіть усередині водоводів", - зазначили у "Воді Донбасу".

Так, 11 березня бригада Донецького водоканалу виїхала в селище Спартак для виконання ремонту водоводу №6, що забезпечує технічною водою промислові підприємства Донецька. Під час огляду пробоїни було виявлено невибухлий снаряд усередині трубопроводу.

"Після того, як снаряд було видалено з водоводу, бригада ремонтників розпочала роботи - на пробоїну було накладено технологічну "латку" розміром 600 х 600 мм. Сьогодні водовід запущено в роботу", - йдеться в повідомленні.

Фахівці Регіонального управління з експлуатації каналу Сіверський Донець-Донбас заварили тріщину на напірному трубопроводі споруди діаметром 2200 мм і виконали ремонт вантузної засувки. "Ці роботи дуже важливі для збільшення пропускної спроможності каналу та підвищення надійності його роботи", - наголосили у водопостачальній компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував нові тристоронні зустрічі на цьому тижні

Зеленський доручив Свириденко та Марченку проаналізувати можливості Києва для термінової закупівлі альтернативної генерації енергетики

Держетнополітики про пошкодження Лаври: Це удар по пам’яті, по вірі, по культурі, яка формувала нас століттями

Прокуратура: на Київщині повідомлено підозру фігурантам схеми постачання критичного обладнання для промисловості РФ

Проблеми з енергопостачанням та опаленням в січні стали тестом на ефективність інженерних рішень – девелопери

РФ вкотре обстріляла енергетику Харківщини та Донеччини, досі складно з е/е в Києві та області – перший заступник глави Міненерго

Київ отримав від Польщі 130 генераторів – Кличко

У Плані процвітання немає посилання на конкретну дату вступу України в ЄС - Єврокомісія

У наступні дві доби в більшості регіонів України без опадів, на дорогах ожеледиця

ДТЕК повернувся до графіків погодинних відключень на Київщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА