Інтерфакс-Україна
14:03 24.02.2015

Бойовики перешкоджають діяльності СММ ОБСЄ і загрожують спостерігачам - спікер АТО

1 хв читати
Бойовики перешкоджають діяльності СММ ОБСЄ і загрожують спостерігачам - спікер АТО

Бойовики в зоні АТО не лише погрожують спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, але й перешкоджають їхній діяльності, повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Проросійські бойовики нахабно загрожують представникам ОБСЄ. 22 лютого під час перебування спостерігачів СММ ОБСЄ в Україні на блокпосту так званих "ДНР" і "ЛНР" в Київському районі Донецька, один з ватажків бандитів погрожував вбити спостерігачів", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві.

Крім того, за словами А. Лисенка, в останньому звіті місії зазначено, що безпілотник ОБСЄ, який використовувався для моніторингу дотримання умов Мінських угод поблизу Донецького аеропорту, "постійно глушився".

"Це свідчить, що супротивник використовує засоби радіоелектронної боротьби для перешкоджання діяльності спостерігачів, і що проросійські НЗФ не дотримуються норм міжнародного права і Мінських домовленостей", - наголосив спікер АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

В Києві пасажир понівечив ножем обличчя водію трамвая

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА