Інтерфакс-Україна
14:29 16.01.2015

Трасу Маріуполь-Донецьк знову відкрито

1 хв читати
Трасу Маріуполь-Донецьк знову відкрито

Транспортне сполучення між Маріуполем і Донецьком відновлено, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

"У департаменті розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації сьогодні повідомили, що автобуси, які виїхали в рейси маріупольською трасою, доїхали до пунктів призначення. Зараз рух здійснюється в звичайному режимі без об'їздів", - зазначено в повідомленні прес-служби Донецької облдержадміністрації в п'ятницю.

За іншими напрямками рух пасажирських автобусів також здійснюється у звичайному режимі транспортними коридорами, встановленими штабом АТО.

Як повідомлялося, впродовж кількох днів рух цією трасою періодично перекривали після теракту поблизу Волновахи й з огляду на проведення антитерористичної операції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА