09:41 23.12.2014

У Маріуполі в результаті вибуху залізничного мосту припинено рух потягів поблизу залізничного вокзалу й морпорту - "Оборона Маріуполя"

1 хв читати
У Маріуполі в результаті вибуху залізничного мосту припинено рух потягів поблизу залізничного вокзалу й морпорту - "Оборона Маріуполя"

У Маріуполі (Донецька обл.) у ніч на вівторок здійснено підрив залізничного мост у через річку Кальчик, у результаті тимчасово припинен о рух потягів у районі залізничного вокзалу і морського торгового порту, повідомляє "Оборона Маріуполя".

"Сьогодні, 23 грудня, о 1.40 в Маріуполі здійснено підрив залізничного мосту через річку Кальчик на 1260 км залізничного перегону. В результаті вибуху пошкоджено опору мосту. Рух потягів у район залізничного вокзалу і морського торгового порту тимчасово припинено. Жертв немає", - повідомляється на сторінці організації у Фейсбук у вівторок.

У повідомленні зазначено, що оперативно створено міський штаб у складі представників влади, прокуратури, правоохоронних органів для вжиття адекватних заходів з ліквідації наслідків події та виявлення причетних осіб.

Потяги тимчасово прямують до ст. Сартана, звідки організовано доставку пасажирів автобусами до Маріуполя.

Агентство "Інтерфакс-Україна" поки що не має офіційної інформації про подію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА