Інтерфакс-Україна
14:24 15.12.2014

У Києві говорять про можливість міжнародних переговорів за участю РФ для прискорення проведення нової зустрічі в Мінську

1 хв читати
У Києві говорять про можливість міжнародних переговорів за участю РФ для прискорення проведення нової зустрічі в Мінську

Заступник голови Адміністрації президента України Валерій Чалий заявляє про можливості міжнародних переговорів з Росією, зокрема, з президентом Володимиром Путіним, про необхідність прискорити нову зустріч у Мінську тристоронньої контактної групи з вирішення ситуації на сході України.

На прес-конференції в Адміністрації президента в понеділок у Києві В. Чалий зазначив, що засідання тристоронньої контактної групи із врегулюванню ситуації на сході України має відбутися найближчого тижня, але його дату наразі не визначено.

"Я думаю, що найближчим часом можуть бути додаткові міжнародні переговори, зокрема, і з президентом РФ для того, щоб Росія була більш активна в цьому процесі. І, напевно, від цього політичного рішення залежатиме можливість проведення переговорів", - сказав В. Чалий.

Водночас заступник голови Адміністрації президента не уточнив формат цих міжнародних переговорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА