Інтерфакс-Україна
14:55 13.12.2014

Бойовики з ранку сім разів обстріляли позиції сил АТО, обстріли аеропорту "Донецьк" велися з боку монастиря

1 хв читати
Бойовики з ранку сім разів обстріляли позиції сил АТО, обстріли аеропорту "Донецьк" велися з боку монастиря

Бойовики в суботу продовжують обстрілювати позиції сил АТО на сході України.

"З ранку зафіксовано сім провокаційних обстрілів терористами позицій сил АТО в районах населених пунктів Фрунзе, Кримське, Станиця Луганська, Нікішине. Для втілення своїх брудних намірів бандити використовують стрілецьку зброю, міномети і протитанкові керовані ракети", - повідомляється в повідомленні прес-центру АТО станом на 13.00 на сторінці у "Фейсбуці".

Щодо ситуації в міжнародному аеропорту "Донецьк" прес-центр повідомляє, що там позиції українських військових двічі обстріляли з боку монастиря.

Крім того, в повідомленні наголошується, що, як стало відомо з достовірних джерел, російські спецназівці на територіях, тимчасово підконтрольних бойовикам так званої ДНР, "почали активну чистку лав своїх колишніх союзників".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади Київщини отримали ще 12 шкільних автобусів – ОВА

Мінкультури готує законопроєкт і завершує роботу над проєктом постанови щодо порядку евакуації музейних цінностей - Вербицький

У Чорноморську після ракетної атаки спалахнуло судно, попередньо є постраждалі – ЗМІ

СБУ та НБУ презентували пам’ятну монету, присвячену спецоперації "Павутина"

"Каметсталь" до кінця року встановить 14 укриттів для працівників на робочих місцях, енергопідрозділам в першу чергу

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Туреччина готова приймати переговори між Україною та РФ в усіх форматах – Ердоган

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА