Інтерфакс-Україна
14:06 02.07.2014

Бойовики захопили в луганській Вербівці компресорну станцію, задіяну в транзиті газу, плани загарбників не відомі - інформцентр РНБО

1 хв читати
Бойовики захопили в луганській Вербівці компресорну станцію, задіяну в транзиті газу, плани загарбників не відомі - інформцентр РНБО

Члени незаконних збройних формувань захопили компресорну станцію в одному із сіл Луганської області, про їхні наміри українській стороні наразі нічого не відомо, повідомив спікер інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

"У селі Вербівка (Луганська обл.) бойовики захопили компресорну станцію №1, яка підтримує необхідний тиск у трубі для постачання газу міжнародним газопроводом", - повідомив А.Лисенко на брифінгу в середу.

Відповідаючи на запитання про те, як це може вплинути на транзит газу, спікер інформцентру сказав: "У нас є інформація, що її (станцію - ІФ) захопили бойовики. Про їхні наміри щодо дій цієї станції нам поки що не відомо. Але ми сподіваємося, що там нічого страшного не станеться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА