Інтерфакс-Україна
17:12 24.06.2014

Кабмін у середу заслухає главу МЗС про підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС та Шеремету про наслідки ЗВТ з Євросоюзом

1 хв читати
Кабмін у середу заслухає главу МЗС про підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС та Шеремету про наслідки ЗВТ з Євросоюзом

Уряд України на засіданні в середу, 25 червня, має намір затвердити бюджет Пенсійного фонду на 2014 рік, йдеться в порядку денному засідання.

Також Кабмін розгляне питання збільшення статутного капіталу державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву".

На засіданні члени уряду заслухають доповідь міністра закордонних справ Павла Клімкіна про підготовку до підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і доповідь міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети про наслідки введення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС для економіки країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга пропонує ЄС повністю заборонити в'їзд для громадян РФ, які брали участь у війні проти України

Федоров із делегацією Міноборони Франції відвідав позиції ППО та обговорив спільне виробництво озброєнь

Просування окупантів в Запорізькій області з початку лютого не фіксувалися – DeepState

На Донеччині дві людини загинуло, 8 поранено внаслідок атак ворога - ОВА

Окупанти просунулися на 6,3 кв. км у Донецькій та Харківській областях за неділю, не захопили жодного села - DeepState

СБУ затримала банкіра, який "зливав" ворогу персональні дані воїнів Сил оборони

РФ атакувала Україну 11 балістичними ракетами, а також 149 БпЛА, зафіксовано влучання ракет та 23 БпЛА

Маск заявив про плани будівництва саморозвиваючих міст на Місяці та Марсі

Ворог ударив по Новгород-Сіверському: один загиблий, четверо постраждалих - ОВА

Партія Abrams новітньої версії поставлена на озброєння польської танкової бригади

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА