Інтерфакс-Україна
16:55 18.06.2014

ВР пропонує низку заходів із охорони тваринного світу

1 хв читати
ВР пропонує низку заходів із охорони тваринного світу

Верховна Рада має намір дозволити органам місцевого самоврядування оголошувати в травні-червні "сезони тиші" в місцях масового розмноження і вирощування потомства тваринами, обмеживши в цих місцях господарську діяльність.

За законопроект у першому читанні про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу проголосували 245 народних депутатів із 329, зареєстрованих у залі засідань в середу.

Законопроект також пропонує внести зміни до закону України "Про тваринний світ", що забороняє використовувати пестициди з діючою речовиною фосфидоцинком.

Законопроект також пропонує заборонити використовувати на полюванні такі предмети, як електрошок, петля, самолов і самостріл.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА