Інтерфакс-Україна
12:34 07.06.2014

Російських журналістів телеканалу "Звезда" передали СБУ. Їх підозрюють у збиранні інформації про блокпости - Нацгвардія

1 хв читати

Двох журналістів російського телеканалу "Звезда", затриманих у п'ятницю на сході України за підозрою у збиранні інформації про роботу блокпоста, передали представникам СБУ, повідомляється на сайті Національної гвардії України.

"Учора військовослужбовці Нацгвардії поблизу одного з блокпостів в зоні проведення АТО, за підозрою у скоєнні спостереження та збору інформації про організацію служби на блокпості, затримали двох журналістів російського видання "Звезда", які мали при собі документи, що підтверджують акредитацію при самопроголошеній "Донецькій народній республіці". Затриманих осіб передали представникам СБУ для уточнення обставин та мети перебування поблизу блокпоста", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Нацгвардії в суботу.

Як повідомлялося, двох російських журналістів телеканалу "Звезда" - Андрія Сушенкова й Антона Малишева – затримав у п'ятницю підрозділ Нацгвардії в районі населеного пункту Билбасівка неподалік Слов'янська.

Керівництво телеканалу звернулося до президента України Петра Порошенка з проханням звільнити їх. Оператор А.Сушенков і звукоінженер А.Малишев офіційно в'їхали до України для висвітлення інавгурації президента України П.Порошенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА