16:16 02.04.2014

На кордоні з РФ затримали знімальну групу "5 каналу" - МЗС України

1 хв читати

Посольству України в Росії доручено розібратися в ситуації, пов'язаній із затриманням на українсько-російському кордоні знімальної групи "5 каналу", заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

"Ми маємо інформацію, що затримано знімальну групу "5 каналу" на кордоні з Росією у складі трьох осіб. Посольство України в Російській Федерації наразі з'ясовує деталі цього інциденту, посольству надано доручення з'ясувати причини затримання і сприяти звільненню і поверненню на Батьківщину", - сказав він на прес-конференції в середу в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На час розслідування трагедії на полігоні на Дніпропетровщині від службових обов’язків усунуто начальника центру підготовки та командира військової частини - Сирський

"За цим стоїть лише захист життя експертів" – глава МАГАТЕ про ротацію на ЗАЕС через окуповану територію

В Мангеймі автомобіль врізався в натовп людей, центр міста евакуювали - ЗМІ

Ідея про перемирʼя потребує аналізу, але ключовими залишаються гарантії безпеки для України - Мережко

У Польщі 39 колишніх політв'язнів закликали Трампа бути вдячними українцям за боротьбу та дотримуватися Будапештського меморандуму

Уряд схвалив цифровізацію конкурсів на внутрішні автобусні маршрути

Пропозиція часткового перемир'я є кроком до субʼєктності Європи в переговорах зі США і РФ – віцеспікер Кондратюк

Естонія заборонила в'їзд для 55 депутатів та правоохоронців з Грузії

Ющенко: Відповіддю на нові виклики має бути міцна коаліція міжнародних партнерів, які підтримують перемогу України

Тепла погода без опадів утримається в Україні найближчими днями

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА