Інтерфакс-Україна
16:47 28.02.2014

Білорусь заборонила ввезення свиней і продукції свинарства з України

2 хв читати
Білорусь заборонила ввезення свиней і продукції свинарства з України

Білорусь ввела тимчасові обмеження на ввезення живих свиней і продукції свинарства з України на свою територію.

Відповідне рішення ухвалив департамент ветеринарного та продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, текст якого розміщено на сайті відомства. Також скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення на територію Білорусі з України цих товарів.

У документі зазначається, що Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України відповідно до листа від 2 лютого поточного року "призупинили сертифікацію живих свиней і продукції свинарства в Російську Федерацію". "Білорусь перебуває в єдиному митному просторі з Російською Федерацією", - наголошується в рішенні.

Як повідомлялося раніше, Україна припинила сертифікацію живих свиней і продукції свинарства в Росію у зв'язку з поширенням африканської чуми свиней (АЧС). По суті це означає припинення постачань.

Це випливає з повідомлення, яке Россільгоспнагляд направив керівникам територіальних управлінь. Про відновлення сертифікації буде повідомлено додатково.

Наприкінці січня, після виявлення АЧС в Україні, Россільгоспнагляд звернувся з проханням до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Росії припинити сертифікацію свиней і продукції свинарства. Українська служба ухвалила таке рішення 3 лютого.

Повідомлялося також, що у зв'язку з виявленням АЧС Россільгоспнагляд планував провести регіоналізацію постачань свиней і продукції свинарства з України (визначити регіони, вільні від захворювання, постачання можливі тільки з них - ІФ). Проте через відсутність гарантій безпеки російські фахівці не можуть виїхати в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА