Інтерфакс-Україна
12:26 20.02.2014

Продаж квитків на потяги з Києва в західному напрямку тимчасово припинено

1 хв читати
Продаж квитків на потяги з Києва в західному напрямку тимчасово припинено

Продаж квитків на потяги, що курсують із Києва в західному напрямку, 20 лютого тимчасово припинено.

Як повідомила прес-служба Південно-Західної залізниці (ПЗЗ, Київ), це пов'язано з проведенням відновлювальних колійних робіт на перегонах Малин-Пенізевичі (дільниці Тетерів – Коростень) та Коржевці-Деражня (дільниці Хмельницький-Жмеринка) Південно-Західної залізниці.

Поїзди зі Львова, Івано-Франківська та Чернівців прямують до столиці за зміненими маршрутами: через ст. Козятин та Шепетівка. Запізнення поїздів на прибуття до Києва становить від 3 годин і більше.

У ситуації, що склалася, у разі відмови пасажира від поїздки повернення квитків буде здійснюватися в повному обсязі.

Працівники залізниці виконують відновлювальні роботи на перегонах.

Як повідомлялося, через просідання колії у зв'язку з перенасиченням земляного полотна водою на перегоні Малин-Пенізевичі з 18:42 19 лютого перегін повністю закритий для руху потягів до завершення відновлювальних робіт.

Крім того, з 19:30 19 лютого закрито для руху потягів перегоні Коржевці-Деражня у зв'язку з виявленим розривом стику колії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Кабмін перерозподілив 25 млн грн на придбання генераторів закладами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА