17:06 14.02.2014

Сім'ї загиблих унаслідок пожежі на території харківського "Хартрону" отримали матдопомогу

2 хв читати

Сім'ї загиблих унаслідок пожежі на території ПАТ "Хартрон" (Харків) у приміщеннях, використовуваних Харківською ювелірною фабрикою, отримали матеріальну допомогу від держави.

"Кошти вже надійшли на розрахункові рахунки, які сім'ї постраждалих відкрили в харківських банках. Загальна сума матеріальної допомоги становить 800 тис. грн, тобто по 100 тис. грн на кожну сім'ю", - йдеться в повідомленні прес-служби Харківської міськради з посиланням на заступника міського голови Світлану Горбунову-Рубан.

Як повідомлялося, 8 січня у будівлі на території ПАТ "Хартрон" у приміщеннях, використовуваних Харківською ювелірною фабрикою, сталася пожежа. Рятувальникам вдалося вивести з будівлі 22 людей, восьмеро загинули, семеро постраждали. За інформацією прокуратури, в момент пожежі на робочому місці перебувало близько 200 людей.

Окрім Харківської ювелірної фабрики, приміщення, в яких сталася пожежа, також використовували ТОВ "Даймонд консалтинг" або ТОВ "Імплоер".

Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 270 КК України (порушення встановлених законодавством вимог до пожежної безпеки, що спричинило загибель людей). Досудове слідство проводить міліція. З числа працівників прокуратури Харкова призначено процесуальних керівників. Керівництво прокуратури Харківської області взяло на особливий контроль перебіг досудового розслідування.

Як повідомив в. о. прокурора Харківської області Володимир Суходубов, у слідства дві основні версії. Перша - це порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель людей. Друга - порушення правил охорони праці на підприємстві.

11 січня Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання слідчих і процесуальних керівників і ухвалив рішення про затримання підозрюваного з метою доправлення його до суду для вирішення питання про обрання запобіжного заходу. Прокуратура оголосила його в розшук.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА