16:00 25.01.2014

Львівська облрада визнала Народну Раду і створила свій виконком

1 хв читати

Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення, яким визнали Народну Раду колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси українського народу.

За це рішення проголосували 70 депутатів.

У рішенні також міститься рекомендація до місцевих рад провести сесії та ухвалити аналогічні рішення.

Депутати вирішили, що у Львівській області не можуть проводитися заходи за участю армії, МВС та інших силових структур із застосуванням спецзасобів, зброї та військової техніки, спрямовані на обмеження права громадян на проведення мирних зборів.

Після цього депутати проголосували за створення виконавчого комітету. У рішенні зазначено, що у зв'язку з узурпацією президентом і парламентом влади в Україні шляхом ухвалення низки законів 16 січня, що порушують фундаментальні права і свободи громадян, обласна рада відкликає всі повноваження, делеговані Львівській обласній держадміністрації, керуючись статтею 5 Конституції України, законом України "Про місцеве самоврядування".

Обов'язки керівника виконкому тимчасово покладено на голову Львівської облради Петра Колодія, а членами виконкому призначені голови профільних депутатських комісій облради з повноваженнями керівників відповідних підрозділів виконкому.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

Крим та Севастополь є і залишатимуться невід'ємними частинами України - Кримська платформа

Сили оборони відбили у противника селище Котлине під Покровськом, знешкоджено майже 500 окупантів

Військовий літак розбився біля столиці Судану, загинули понад 45 осіб

Туреччина рішуче підтримує повну територіальну цілісність України, включно з Кримом

Ночі в Україні трохи потеплішають, погода очікується майже без опадів

РФ завдає ударів по енергосистемі України щоночі – Галущенко

Умєров: В російських тюрмах перебуває 221 український громадянин, 134 – кримські татари

Рада звернулась до міжнародної спільноти з нагоди Дня спротиву окупації Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА