Інтерфакс-Україна
17:32 24.12.2013

Влада Києва оцінює завдані будівлі мерії збитки у 3 млн грн, готова допомогти мітингувальникам у пошуку нового приміщення

1 хв читати

Виконувач обов'язків голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко готовий розпочати переговори з учасниками акції на підтримку євроінтеграційного курсу України щодо питання звільнення будівлі столичної мерії та пошуку нового приміщення для них.

На прес-конференції у вівторок А.Голубченко заявив, що сума збитків, завдана приміщенням столичної мерії, становить близько 3 млн грн.

Рахунок за збиток він має намір виставити організаторам мітингувальників. "Орієнтовно будівлі КМДА завдано збитків на 3 млн грн. Там є коменданти, прізвища та підписи, хто підписував, сповіщав нас про проведення акції, ось їм і буде виставлено рахунок", - сказав А.Голубченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен

Росіяни атакували Україну більш ніж 650 дронами і понад трьома десятками ракет – Зеленський

В ГУР розповіли про головні чинники успіху операції на куп’янському напрямку

Фінансування науки на 2026р значно збільшилося, але цього все ще недостатньо - заступник міністра освіти Курбатов

Свириденко: внаслідок нічної атаки РФ найбільше постраждали енергетичні об’єкти у західних областях України

У Київі уже 5 постраждалих внаслідок ворожої атаки - КМВА

Міжнародна коаліція з науки та інновацій для України об’єднує уже 14 країн, Єврокомісію та ряд міжнародних організацій

Внаслідок російської нічної атаки на Житомирщині загинула дитина - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА