Інтерфакс-Україна
16:46 10.12.2013

Прокуратура відкрила кримінальне провадження після мітингу у Львові 8 грудня

2 хв читати

Прокуратура Львівської області відкрила кримінальне провадження після мітингу опозиції 8 грудня за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, повідомила народний депутат України Ірина Сех (фракція "Свобода").

"У Львівській області перебуває група з Генпрокуратури України. Вони працюють над тим, щоб порушувати кримінальні справи проти опозиції, проти всіх, хто бере участь в акціях національного опору. Я очікую повістки з суду, оскільки після недільного віче порушено кримінальну справу за статтею 161, тобто за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, обмеження за ознаками політичних переконань", - цитує прес-служба партії І. Сех.

На мітингу минулої неділі представники опозиції закликали жителів Львівської області бойкотувати товари та послуги, що надають компанії та установами, власниками яких є члени Партії регіонів, а самих регіоналів закликали вийти з партії у зв'язку з побиттям мирних демонстрантів вранці 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві.

У прес-службі прокуратури Львівської області агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що після мітингу 8 грудня в прокуратуру надійшла заява від громадянина, після перевірки якого було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 161 КК (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками).

За даними прес-служби, підозри у скоєнні злочину нікому наразі не оголошували.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА