Інтерфакс-Україна
10:32 20.11.2013

Два судна з 13 українцями на борту очікують у Туреччині вирішення ситуації з виплатою заборгованості із зарплати

1 хв читати
Два судна з 13 українцями на борту очікують у Туреччині вирішення ситуації з виплатою заборгованості із зарплати

У Міністерстві закордонних справ України повідомляють, що в Туреччині на рейді стоять два судна італійського судновласника, члени екіпажу якого чекають на виплату заборгованості із зарплати.

"За інформацією нашого генконсульства в Стамбулі, наприкінці минулого тижня до дипломатів звернулися члени екіпажу судна "Тигр", на якому восьмеро членів екіпажу - громадяни України. Вони протягом декількох місяців не отримують зарплати від власника судна", - розповів агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, нині шестеро з них оголосили голодовку. Співробітники генконсульства постійно контактують з українцями і запропонували морякам припинити голодовку, щоб вирішувати ситуацію в юридичній площині.

Паралельно вживає заходів і посольство України в Італії, оскільки власник судна - італійська компанія, зазначив представник зовнішньополітичного відомства.

Крім того, за інформацією МЗС, у понеділок до генконсульства України в Стамбулі звернулися п’ятеро українців - члени екіпажу судна "Леопард", яке перебуває в схожій ситуації на рейді в Стамбулі. "Наше генконсульство нині вирішує питання про ініціацію юридичних процедур, які дали б змогу повернути (морякам - ІФ) зарплату", - сказав Є.Перебийніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА