Інтерфакс-Україна
09:53 29.08.2013

Розпочавши торговельну війну проти України Росія кинула виклик не лише Україні, а й Євросоюзу - Яценюк

1 хв читати

Розпочавши напередодні підписання угоди про асоціацію Україна-ЄС торговельну війну проти України, Росія кинула виклик не лише Україні, а Європейському Союзу та Україні, про це в ефірі "5 каналу" заявив лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"Європейські партнери отримали від нас чіткий сигнал, що це виклик не лише Україні, а це виклик Європейському Союзу та Україні. І якщо ми будемо разом, якщо у нас спільне європейське майбутнє, то ми разом маємо дати відповідь на ці питання ", - заявив А.Яценюк.

"Компанія Roshen та українські компанії мають отримати доступ на європейський ринок. Це дасть нам змогу виправити економічну ситуацію і перестати бути залежними від російського ринку, який абсолютно непрогнозований", - зазначив опозиціонер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому новорічному тижні сповільнилося удвічі – DeepState

На дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії через дронову атаку, мер говорить, що росіяни розбомбили завод компанії "Бунге" зі США

ДБР повідомило мешканцю Рівненщини про підозру у вчиненні смертельної ДТП в стані сп’яніння

Тво голови СБУ Хмара на початку повномасштабної війни брав участь у звільненні Київщини, в "Альфі" – з 2011р

Мінекономіки у 2026р продовжить ризик-орієнтований нагляд та поступово додаватиме нові послуги у "єДозвіл"

Д.Кулеба: сьогодні кожен у владі та поза нею має бути в команді України

Зеленський обговорив із першим заступником керівника ЦСО "А" СБУ можливий розвиток спецслужби

Зеленський і Поклад обговорили конкретні завдання, щоб окупанти ще більше відчували міць СБУ

Міська влада закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще

Сили оборони відбивають штурм Гришиного, ситуація у Мирнограді складна – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА