Інтерфакс-Україна
17:02 13.08.2013

Міліція просить учасників конфлікту на Березняках вирішувати спірні питання в правовому полі

1 хв читати

Правоохоронці не захищають інтересів жодної зі сторін конфлікту в столичному мікрорайоні Березняки на ул.Серафимовича, а забезпечують охорону громадського порядку.

Як повідомляє прес-служба УМВС України в Києві у вівторок, міліція виїжджала у вівторок на виклик до Дніпровського району столиці на вул. Серафимовича, 6а, де охоронці забудовника вигнали з території ділянки під забудову людей, які виступають проти початку нового будівництва.

На місці з'ясувалося, що у компанії забудовника в наявності всі відповідні документи для проведення будівництва. Раніше керівництво райуправління зверталося до прокуратури з проханням перевірити законність забудови. Перевірка прокуратури підтвердила законність і наявність всіх відповідних документів для будівництва, зазначили правоохоронці.

13 серпня забудовник планував розпочати перевезення техніки, однак група протестувальників проти забудови намагалася заблокувати проведення робіт. Охорона забудовника відтіснила людей від будмайданчика.

Правоохоронці просять всі спірні питання вирішувати в правовому полі, не порушувати громадський порядок і не провокувати конфліктних ситуацій.

Як раніше повідомлялося, жителі Березняків протестують проти забудови скверу на вул. Серафимовича.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА