17:33 28.03.2013

Основна причина безробiття серед молодi - неможливiсть влаштуватися на роботу пiсля завершення навчання - представник Держцентру зайнятостi

1 хв читати

Напрями професiйного навчання в Українi не вiдповiдають вимогам економiки, вважає заступник начальника вiддiлу органiзацiйного та методичного забезпечення обслуговування громадян Управлiння органiзацiї надання соцiальних послуг Державного центру зайнятостi Валентина Плачинда.

"Основна причина безробiття серед молодi - це неможливiсть влаштуватися на роботу пiсля закiнчення навчального закладу", - сказала вона пiд час круглого столу на тему "Ринок працi в Українi-2013: майбутнє молодих фахiвцiв" у четвер у Києвi.

За словами В.Плачинди, щорiчно до Державної служби зайнятостi звертаються в середньому 5-7% випускникiв навчальних закладiв.

"Це означає, що пiсля завершення навчання роботу не отримали понад 92 тис. випускникiв, з них 53 тис. - випускники вищих навчальних закладiв, 33,5 тис. - середньотехнiчних навчальних закладiв i 6,3 - загальноосвiтнiх шкiл (данi за 2012 рiк - IФ)", - зазначила представник Держцентру зайнятостi.

Вона наголосила, що наразi багато заявок до центру зайнятостi надходить вiд роботодавцiв на такi професiї, як електрозварники, швачки, слюсарi-ремонтники, кухарi, водiї-трактористiв. Багатьом пiдприємствам, за її словами, потрiбнi квалiфiкованi кадри.

Найбiльший попит, зазначила В.Плачинда, мають професiї, пов'язанi з наявнiстю високого рiвня квалiфiкацiї.

"Потрiбнi програмiсти, юристи, бухгалтери, але високої квалiфiкацiї, менеджери рiзних рiвнiв, дизайнери, iнженери", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість жертв російського ракетного удару по Одесі 29 квітня збільшилася до восьми - у лікарні померла чотирирічна дівчинка

Визначених Укренерго лімітів вистачить Києву 24 травня в середньому на 76% потреб, діятимуть графіки відключень

Рада має намір дозволити банкам розкривати банківську таємницю на запити Мін'юсту і нотаріусів

Активні бойові зіткнення в районах Кліщіївки й Андріївки тривають - ОСУВ "Хортиця"

Прем'єр Греції підтвердив свою участь у Саміті миру

Рада має намір дати можливість засудженим працювати на підставі цивільно-правових договорів

Прем'єр-міністр Норвегії підтвердив участь країни в Саміті миру

Рада має намір розвантажити Київський міський окружний адміністративний суд від накопичених судових справ

110 ОМБ ім. генерал-хорунжого Марка Безручка: Ще мінус два літаки окупантів на нашому напрямку

ВР хоче вдосконалити судовий контроль за виконанням рішень судів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА