Інтерфакс-Україна
12:28 19.03.2013

Глава МВС: У травні до Ліберії вирушать 120 українських миротворців - співробітників органів внутрішніх справ

1 хв читати

Україна у травні направить до Ліберії 120 миротворців із числа співробітників органів внутрішніх справ, повідомив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

"Ми сьогодні готуємо місію до Ліберії. Їхатимуть близько 120 наших миротворців", - сказав В.Захарченко журналістам у вівторок у Києві.

У свою чергу начальник управління зв'язків із громадськістю МВС України Володимир Поліщук уточнив, що українські миротворці поїдуть до Ліберії для участі в місії ООН наприкінці травня поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА