12:37 25.02.2013

Лікарі з клініки "Шаріте" готові продовжити лікування Тимошенко і після курсу реабілітації в харківській лікарні - головлікар клініки

2 хв читати

Продовження лікування екс-прем'єра України Юлії Тимошенко залежить від дозволу влади України, заявив головний лікар берлінської клініки "Шаріте" Карл Макс Айнхойпль.

"Берлінська клініка "Шаріте" запропонувала Юлії Тимошенко продовжити медичне обслуговування і після того, як вона пройде курс лікування в лікарні на батьківщині", - наводить слова головлікаря особистий сайт Ю.Тимошенко, посилаючись на його заяви німецьким ЗМІ.

Зокрема, К.М.Айнхойпль 23 лютого повідомив, що подальше лікування залежить і від дозволу влади України, і від самої Ю.Тимошенко. За його словами, лікарі клініки "Шаріте" планують у понеділок уперше за останні два місяці здійснити огляд екс-прем'єра.

Як повідомила 22 лютого прес-служба Міністерства охорони здоров'я, комісія з обстеження стану здоров'я Ю.Тимошенко, створена Мінохорони здоров'я, вважає, що екс-прем'єр не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

За даними прес-служби МОЗ, надані лікарями з берлінської клініки "Шаріте" рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації Ю.Тимошенко було виконано в повному об'ємі.

На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, яку вже отримала екс-прем'єр, не відповідає жодній практиці та стандартам, тим паче, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати зворотний ефект.

У понеділок, 25 лютого, до харківської лікарні, де перебуває Ю.Тимошенко, мали приїхати німецькі лікарі з клініки "Шаріте", але, за інформацією прес-служби партії "Батьківщина" та Державної пенітенціарної служби, фахівці досі не прибули до Харкова, і не відомо, коли вони приїдуть.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА