Інтерфакс-Україна
14:59 30.12.2012

Кількість загиблих у авіакатастрофі у "Внуково" зросла до п'яти - "Твіттер" авіакомпанії

1 хв читати

Померла бортпровідниця Тетяна Пєнкіна, поранена в катастрофі Ту-204 у "Внуково", повідомляє "Твіттер" авіакомпанії Red Wings.

"Сьогодні не стало Тетяни Пєнкіної", - йдеться в повідомленні.

Отже, кількість жертв катастрофи зросла до п'яти. У лікарнях залишаються троє постраждалих

Літак Ту-204 в суботу о 16:45 викотився за межі злітно-посадкової смуги у "Внуково" і розвалився на частини. Уламки викинуло на Київське шосе. На борту був тільки екіпаж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА