Інтерфакс-Україна
14:02 01.11.2012

"БЮТ-Батьківщина" вимагає від влади припинити фальсифікації підрахунку голосів у мажоритарці

2 хв читати

Фракція "БЮТ-Батьківщина" закликає владу припинити масові фальсифікації з підрахунком голосів у мажоритарних округах, де перемогли представники об'єднаної опозиції.

"Фракція "БЮТ-Батьківщина" закликає владу припинити фальсифікації волевиявлення громадян у мажоритарних округах, де перемогли кандидати від опозиції, і залишає за собою право апелювати до українського народу та міжнародної спільноти щодо сприяння в захисті демократії в Україні", - йдеться в поширеній прес-службою ВО "Батьківщина" заяві фракції, підписаній її лідером Андрієм Кожем’якіним.

У заяві окремо названо міста та регіони, де найбільше фальсифікацій: Київ, Вінницька, Миколаївська, Київська, Черкаська та інші області.

"Сьогодні особливо цинічно виглядають заклики окремих спікерів від Партії регіонів до кандидатів у мажоритарних округах від опозиційних сил припинити протистояння й дати комісіям спокійно підраховувати голоси", - зазначили у фракції.

"БЮТ-Батьківщина" звертається до Партії регіонів та її представників у місцевих держадміністраціях із проханням забезпечити належне виконання правоохоронними органами своїх обов'язків у суворій відповідності із законом, а також не надавати вказівок членам виборчих комісій від Партії регіонів та її сателітів затягувати процедуру підрахунку. "Не прикривайте напівбандитські формування, які не дають добросовісним членам окружних комісій рахувати голоси, врешті-решт - дайте судам самостійно, керуючись положеннями законів, а не телефонними вказівками, ухвалювати рішення", - наголошується в заяві.

"Партія регіонів, очевидно, передчасно святкувала перемогу і вважала, що в мажоритарних округах підкуп і обман забезпечать їм необхідний результат. Влада зробила усе, щоб ці вибори відбулися за її сценарієм", - також зазначили в "БЮТ-Батьківщині".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА