Інтерфакс-Україна
10:51 16.12.2025

В Одеській області без світла залишаються 288,2 тис. родин - ОВА

1 хв читати
В Одеській області без світла залишаються 288,2 тис. родин - ОВА

Станом на 16 грудня в Одеській області, що постраждала через масовану повітряну атаку окупантів в ніч проти суботи, 13 грудня, відновлено електропостачання для майже 330 тис родин, заживлені всі обʼєкти критичної інфраструктури, проте без світла залишаються 288,2 тис. родин, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"За останні три доби енергетики відновили електропостачання для майже 330 тис родин Одещини. Станом на сьогодні заживлені всі обʼєкти критичної інфраструктури. Водночас на ранок 16 грудня без світла тимчасово залишаються 288,2 тисячі сімей. Роботи з відновлення тривають безперервно", - написав Кіпер у Телеграм-каналі у вівторок.

Він запевнив, що енергетики ДТЕК Одеські електромережі працюють цілодобово, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну домівку. "Дякуємо жителям Одещини за витримку і розуміння. Робимо все можливе, щоб стабілізувати ситуацію", - наголосив він.

Як повідомлялося, вночі та вранці 13 грудня Одещина зазнала однієї з наймасованіших повітряних атак російських військ. Обстріли пошкодили адміністративні та житлові будівлі, а також об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього більшість мешканців міста тимчасово залишилися без тепла, води та електропостачання. У регіоні розгорнули пункти незламності, в Одесі працюють бювети та точки підзарядки гаджетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десантники відбили механізований штурм ворога на покровському напрямку – ДШВ

САП: Касаційний суд лишив в силі вирок нардепу Сольвару

Рада гармонізувала українське та європейське законодавство в галузі ветеринарії

На Вовчанському напрямку українські воїни зупинили спробу ворожого штурму на мотоциклі та квадроциклах - 57 ОМПБр

Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура

Шмигаль за результатами "Рамштайн" розповів про нові зобов'язання партнерів щодо підтримки України

Клименко відвідав Донеччину та Харківщину: заслухав доповіді про ситуацію на лінії фронту

Франція вимагає надійних гарантій безпеки для України, перш ніж обговорювати територіальні питання – ЗМІ

Рада планує запровадити системну підготовку громадян до національного спротиву

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА