Інтерфакс-Україна
11:19 06.08.2025

Енергоспоживання продовжує зростати з початку тижня через спеку

1 хв читати
Енергоспоживання продовжує зростати з початку тижня через спеку
Фото: https://renewables.dtek.com/

Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання і станом на 9:30 6 серпня воно було на 3,3% вищим, ніж в цей же час попереднього дня.

"Причина – утримання спекотної погоди на всій території України", - повідомило НЕК "Укренерго" в середу.

Добовий максимум споживання, зафіксований увечері вівторка, 5 серпня, був на 3,2% вищим, ніж максимум понеділка, 4 серпня, а той у свою чергу – на 3,3% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – п’ятниці, 1 серпня.

"Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години. Не вмикайте кілька таких приладів одночасно з 15:00 до 22:00", - звернувся системний оператор до споживачів.

Водночас, як повідомило Міністерство енергетики у середу, станом на 6 серпня енергосистема працює збалансовано, планових обмежень для споживачів не передбачено. Триває активна підготовка енергетичного обладнання до опалювального сезону та забезпечення надійної роботи в умовах літніх навантажень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА