Інтерфакс-Україна
18:03 28.07.2025

ВАКС заочно арештував власницю компаній-постачальниць в справі "золотих яєць" Міноборони

1 хв читати
ВАКС заочно арештував власницю компаній-постачальниць в справі "золотих яєць" Міноборони

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) заочно арештував власницю двох компаній – постачальниць продуктів харчування для Збройних Сил України, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"28 липня 2025 року за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, слідчий суддя ВАКС обрав власниці двох компаній – постачальниць продуктів харчування для Збройних Сил України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - йдеться в повідомленні САП в телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією антикорупційної прокуратури, після затримання підозрюваної та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

В САП нагадують, що протягом 2022–2023 років Міністерство оборони України забезпечувало військових продуктами харчування шляхом закупівлі у суб’єктів господарювання послуги з організації харчування, суть цієї послуги – у закупівлі комплекту продуктів згідно з каталогом, який містив 409 найменувань.

"Злочинна схема полягала у визначенні завищених цін на найбільш затребувані продукти й занижених на менш затребувані. Її реалізація призвела до того, що протягом серпня – грудня 2022 року дві компанії-постачальниці незаконно одержали понад 733 млн грн із бюджету", - зазначається в повідомленні.

Наразі слідство триває, встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до вчинення цього злочину.

ОСТАННЄ

Іран поки що не погодився на проведення наступного раунду переговорів зі США – ЗМІ

Троє людей постраждали через російський удар по Богодухівському м'ясокомбінату – прокуратура

Чоловік загинув, жінка важко поранена через детонацію fpv-дрона в прикордонній Козачій Лопані

Генштаб підтвердив ураження чотирьох об'єктів нафтопереробної галузі РФ

"Укрзалізниця" з 25 квітня запускає гнучкі ціни на квитки

В Києві розпочала роботу Громадська асамблея з питань підтримки ветеранів, ветеранок та їхніх сімей

Поліцейські перевіряють інформацію щодо можливого жорстокого поводження із собакою в одному із грумінг-салонів

Командувач СБС підтвердив ураження двох НПЗ в Самарській області та ще низки нафтопереробних об'єктів ворога

В СБС заявляють, що РФ несе $100 млн втрат щоденно через атаки по нафтовій інфраструктурі

Сибіга зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА