Інтерфакс-Україна
21:58 22.07.2025

У ДТП на Донеччині загинув командир ОШБр НПУ "Лють" Максим Казбан

1 хв читати
У ДТП на Донеччині загинув командир ОШБр НПУ "Лють" Максим Казбан

На Донеччині у ДТП загинув командир Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють" Максим Казбан, повідомив очільник Національної поліції України Іван Вигівський у вівторок.

"Людина честі та слова. Мужності та сили духу. Той, за ким йшли сотні у найтяжчі часи…Справжній воїн та патріот своєї країни. Невимовний біль та смуток…Співчуття рідним, близьким Максима та усім поліцейським, кому пощастило його знати. Спочивай з миром, Максиме. Честь. Назавжди в строю…" - , написав Вигівський у Facebook.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Готуємося з партнерами до проведення "енергетичного Рамштайну" у форматі G7+

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА