Інтерфакс-Україна
23:13 02.07.2025

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

1 хв читати

Внаслідок вибуху неподалік Житомира пошкоджено три лінії електропередачі 10кВ, повідомляє "Житомиробленерго".

"Через вибух, який стався сьогодні близько 18:00 поблизу с. Березина Глибочицької громади, пошкоджено 3 лінії електропередачі 10кВ, відключено 50 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ. Без електроенергії 735 помешкань", - сказано в повідомленні в фейсбуці.

Над ліквідацією наслідків працюють 9 оперативно-виїзних бригад, які укомплектовані всім необхідним.

Як повідомлялось, вибух пролунав близько 18:00 поблизу с. Березина Глибочицької громади. За повідомленням обласної військової адміністрації, 2 людини загинуло, ще 15 постраждали. Глава обласної військової адміністрації (ОВА) Віталій Бунечко уточнив, що було два вибухи. Офіційної інформації про те, де саме це сталось наразі немає.

Джерело: https://www.facebook.com/ztoe.com.ua/posts/1177119774428797?locale=ru_RU

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму зросла до двох, одна людина постраждала — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА