Інтерфакс-Україна
00:31 29.06.2025

Росіяни атакували гуманітарний автобус в Дніпропетровській області

1 хв читати

Російські військові у суботу здійснили авіаудар з дрона по автобусу гуманітарної місії "Проліска", який прямував на евакуацію мирного населення із Синельниківського району Дніпропетровщини, про напад повідомив керівник місії Євген Каплін у Facebook.

"Російсько-терористичні війська сьогодні вранці атакували автобус Гуманітарна місія "Проліска" дроном-бомбером, коли той їхав на евакуацію в Дніпропетровській області забирати родини з дітьми з населених пунктів Синельниківського району, де оголошена примусова евакуація. Скид боєприпасу осколково-фугасної дії відбувся в полуметрі від транспортного засобу. Внаслідок ураження в мікроавтобусі були пошкоджені задні колеса, уражений паливний бак, вибиті вікна, понівечений салон, пробитий кардан", - написав Каплін.

Він додав, що в момент інциденту в автобусі ще не їхали евакуйовані, автобус тільки прямував за ними. Водій евакуаційного екіпажу залишився живим і неушкодженим.

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/195cxsBHEE/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

В Одесі через аварійне відключення електропостачання можливі перебої з водою

За добу у Запорізькій області ворог завдав ударів по 25 населених пунктах, пʼятеро людей поранені

12 європейських країн у спільній заяві засудили можливе створення Ізраїлем нових поселень в Секторі Гази

В Одесі запроваджено вимушені аварійні відключення електроенергії — МВА

Окупанти за добу втратили 860 осіб та 149 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА