Інтерфакс-Україна
01:24 26.06.2025

Зеленський подякував ПАРЄ за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський подякував Парламентській асамблеї Ради Європи за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України та наголосив на важливості притягнення до відповідальності керівництва Росії.

"ПАРЄ була першим міжнародним органом, який підтримав ідею України про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України. І ми це дуже цінуємо", – зазначив він у Фейсбук.

"Трибунал, юридично започаткований сьогодні, дає змогу реально притягнути до відповідальності керівництво російського режиму, який учиняв злочини проти нашої держави і народу. Будемо працювати над встановленням справедливості для всіх постраждалих. Злочинці мають пройти через лаву підсудних у Гаазі та бути покараними", – наголосив Зеленський.

Він також подякував Президенту ПАРЄ Теодоросу Русопулосу за увагу до України та важливі резолюції: "Забезпечимо правосуддя разом", – додав глава держави.

Джерело: https://www.facebook.com/share/p/16qbCcNUoA/?mibextid=wwXIfr

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський означив проблеми у сфері безпілотних систем, серед них закупівлі і підтримка R&D-майстерень

Глава МВС після теракту 18 квітня анонсував кадрові рішення, виключив масові перевірки власників зброї

Розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час теракту 18 квітня

Укргідрометцентр попередив про заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі, що зашкодять ранньоквітучим плодовим деревам

У Миколаєві через ворожу атаку були частково знеструмлені два райони

Блокада ВМС США повністю зупинила морську торгівлю Ірану – CENTCOM

У лікарнях перебувають 8 поранених стрілком людей, один із них у вкрай важкому стані – Кличко

Росіяни влучили БпЛА по об'єкту залізничної інфраструктури на Полтавщині

Російський дрон влучив у цивільний автомобіль у Херсоні: одна людина загинула, ще дві – травмовані

ВМС ЗСУ уразили "Нептунами" корпус заводу "Атлант Аэро" в Таганрозі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА