Інтерфакс-Україна
09:04 25.06.2025

Дев'ятеро цивільних постраждали впродовж доби внаслідок атак ворога у Харківській області

1 хв читати
Дев'ятеро цивільних постраждали впродовж доби внаслідок атак ворога у Харківській області
Фото: Харківська ОВА

Дев'ятеро мирних жителів Харкова та області постраждали від російських атак впродовж доби, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Телеграм.

За його інформацією за минулу добу ЗС РФ атакували Харків і 5 населених пунктів області.

"Внаслідок обстрілів постраждали 9 людей. У м. Харків постраждав 64-річний чоловік; у м. Куп'янськ постраждали чоловіки 76, 80 і 50 років, а також 42-річна, 68-річна і 2 77-річні жінки; у с. Водяне Вільхуватської громади постраждав 49-річний чоловік", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі. 

Він зазначив, що окупанти застосовували різні види озброєння (некеровані авіаційні ракети, КАБи, БпЛА типу "Шахед", "Герань-2", "Ланцет", "Молнія", тощо).

Внаслідок обстрілів у Харкові  пошкоджено багатоквартирний будинок і господарчу споруду. У Куп'янському районі області пошкоджено багатоквартирний будинок і 2 приватні будинки, ангар, у Чугуївському - 1 будівлю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА