Інтерфакс-Україна
16:55 23.06.2025

Кличко: Лишаються ушпиталеними 4 постраждалих через нічну атаку РФ, серед них – 2 дітей та вагітна

1 хв читати

У Києві наразі у стаціонарах медичних закладів лишаються четверо постраждалих через нічну повітряну комбіновану атаку армії РФ по Києву, серед них – дві дитини та вагітна жінка, повідомив мер Києва Віталій Кличко у понеділок.

"Наразі в стаціонарах медзакладів на лікуванні лишаються 4 постраждалих після нічної атаки ворога на столицю. Серед них, зокрема, двоє дітей і вагітна жінка", - написав він у Телеграмі.

Раніше повідомлялось про дев'яти загиблих – серед них 11-річня дитина та 33 постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок

Генштаб ЗСУ: Уражено два НПЗ у Татарстані, комбінат "Тольяттикаучук", КП та логістичні об'єкти ворога

Садовий запропонував з 1 липня ввести зміни щодо правил користування електросамокатами у Львові

Свириденко: Зарплати військовим на сьогодні мають покриватися Україною самостійно

Окупанти вдарили дроном по ринку в Херсоні – МВА

Сибіга: Вакантні посади послів України будуть заповнені до середини літа

Свириденко закликала Раду підтримати посилення штрафів для системних порушників швидкості на дорогах

У Києві судитимуть шахраїв, які видавали себе за магів і виманювали гроші

Качка: Намір відкрити всі шість переговорних кластерів із ЄС у червні-липні є реалістичним

Петиція про встановлення пам'ятника "Привиду Києва" на місці демонтованого пам'ятника Леніну в Києві не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА