Інтерфакс-Україна
19:55 01.06.2025

СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

1 хв читати
СБУ офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру

Служба безпеки України офіційно підтвердила удари по російських бомбардувальниках на аеродромах у Сибіру, повідомляє пресцентр спецслужби.

"Вражено 34% стратегічних носіїв крилатих ракет на основних аеродромах базування рф. Про деталі спецоперації Служби безпеки розповімо трохи згодом", - зазначили у Facebook.

За даними СБУ, орієнтовна вартість стратегічної авіації ворога складає $7 млрд. США, що була вражена в неділю в результаті спецоперації "Павутина".

Як повідомлялося, спецоперацію "Павутина", в результаті якої СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ, готували понад півтора роки, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у спецслужбі. Ця операція була надскладною з логістичного погляду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

Внаслідок масованої атаки знеструмлені споживачі у Києві та шести областях

Калмикова: Керівники підпорядкованих Мінветеранів установ будуть регулярно інформувати щодо їх кадрових рішень

Політтехнолог Петров звільнився з НВМК за власним бажанням

Понад 10 тис. киян перебували на станціях метро вночі під час повітряної тривоги – КМДА

Двоє загиблих та п'ятеро поранених через ворожі обстріли на Донеччині минулої доби - ОВА

Сили оборони збили 27 російських ракет і 315 БПЛА

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА