Інтерфакс-Україна
18:31 22.05.2025

Польща зведе електронне загородження по річці Буг на польсько-білоруському кордоні

1 хв читати

У Люблінському воєводстві Польщі, на водній ділянці кордону з Білоруссю, ведуть будівництво електронного бар'єру, повідомив у четвер міністр внутрішніх справ і адміністрації Томаш Семоняк.

"На польсько-білоруському кордоні в Люблінському воєводстві ведуться роботи зі зведення електронного загородження на прикордонній річці Буг. Електронний брандмауер буде повністю готовий до 20 липня. Це надзвичайно важливий інструмент для забезпечення безпеки кордону", - заявив глава МВС Польщі, якого цитують польські ЗМІ.

Повідомляють, що загородження містить близько 1,8 тис. щогл із камерами, 4,5 тис. камер цілодобового і тепловізійного спостереження, а також спеціальних датчиків, що забезпечують виявлення різних фізичних характеристик об'єктів.

У березні цього року Прикордонна служба Польщі прийняла в експлуатацію електронний бар'єр, побудований на прикордонних річках Свіслоч та Істочанка в Підляському воєводстві.

У 2022 році Польща звела сталевий паркан завдовжки 186 км і заввишки 5,5 метра з колючим дротом на всій протяжності кордону з Білоруссю, за винятком ділянок, які проходять по річках.

Влітку 2023 року завершилося встановлення електронного бар'єру на сухопутній ділянці польсько-білоруського кордону. Він включає в себе електронні системи контролю, зокрема камери нічного бачення, тепловізорні камери, десятки кілометрів кабелів виявлення. Зведення електронного бар'єру на водних ділянках кордону почалося наприкінці лютого 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни скидають на Донеччину авіабомби, б’ють із артилерії і атакують БпЛА: щонайменше 7 людей поранено

Ізраїль завдав ударів по ядерному об'єкту і ракетних установках в іранському Ісфахані - ЗМІ

Всі жителі і підприємства Кременчуцького району забезпечені енергопостачанням - влада

Нацгвардія України впровадила розлив питної води для бійців у гнучкі пакети

Парламент Нідерландів визнав депортацію кримських татар 1944 року геноцидом

Указ про призначення Кравченка генпрокурором опублікований на сайті президента

У неділю подощить у північних і центральних областях України, у понеділок – без опадів, потеплішає

Захисники розбили ворожу техніку, ліквідували 50 окупантів на костянтинівському напрямку

Небезпечні касетні боєприпаси виявлені на території Кременчуцького району - поліція

Порошенки передають ще 100 квадроциклів фронту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА