Інтерфакс-Україна
05:05 20.05.2025

Центр протидії дезінформації зафіксував фейкові акаунти вищих посадовців України в месенджері Телеграм

1 хв читати
Центр протидії дезінформації зафіксував фейкові акаунти вищих посадовців України в месенджері Телеграм

В месенджері Телеграм зафіксовано створення фальшивих акаунтів президента України та інших вищих посадових осіб, повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБОУ (ЦПД), в понеділок у телеграм-каналі.

"Центр зафіксував створення фейкових акаунтів Президента України Володимира Зеленського, першої леді Олени Зеленської, керівника ОП Андрія Єрмака, голови СБУ Василя Малюка в Телеграм", - йдеться в повідомленні ЦПД.

Зазнається, що у Президента, першої леді та керівника Офісу Президента є офіційні акаунти, які мають відповідний знак верифікації (синя пташка), а діяльність голови СБУ висвітлюється на офіційному верифікованому акаунті Служби безпеки України. Всі інші канали є фейковими.

"Зазначимо, що у деяких випадках фейкові канали створюють на базі старих пабліків криптобірж, перейменовуючи їх", - сказано в інформації ЦПД.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія може багато зробити для безпеки в Арктиці – Стубб

Віткофф задоволений зустріччю з командою України у Давосі: все зводиться до одного питання, яке можна вирішити

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 80 ворожих БпЛА із 94, є влучання на 10 локаціях

Довгострокова безпека, верховенство права та реформи є основою залучення інвесторів до України – глава BlackRock

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА