Інтерфакс-Україна
07:19 07.05.2025

Двоє загиблих та восьмеро постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Київ

1 хв читати
Двоє загиблих та восьмеро постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Київ

Двоє загиблих та восьмеро постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА на Київ, повідомляє столичний міський голова Віталій Кличко станом на 7:09 середи.

"Двоє загиблих у житловому будинку в Шевченківському районі столиці. Там уламки БпЛА влучили в верхні поверхи пʼятиповерхового житлового будинку. До 8 зросла кількість постраждалих у столиці. Госпіталізували ще одну жінку. До цього госпіталізували трьох дітей. Таким чином, наразі, ушпиталили чотирьох постраждалих. Чотирьом медики надали допомогу на місці", - написав Кличко у Телеграм.

За інформацією мера у Святошинському районі столиці сталися пожежі в кількох квартирах на верхніх поверхах житлового будинку. У Дніпровському - руйнування на верхньому поверсі будинку. У Соломʼянському зафіксували падіння уламків БпЛА в районі нежитлової забудови. Без займання.

Екстрені служби продовжують працювати. Атака російських дронів на столичну агломерацію триває.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА