Інтерфакс-Україна
10:01 04.05.2025

У лікарнях Запоріжчини залишаються 16 постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА, їхня загальна кількість досягла 34 осіб - Федоров

1 хв читати
У лікарнях Запоріжчини залишаються 16 постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА, їхня загальна кількість досягла 34 осіб - Федоров

У лікарнях Запорізької області залишаються 16 постраждалих внаслідок російських обстрілів в ніч на 2 травня, загальна кількість постраждалих досягла вже 34 осіб, повідомив глава ОВА Іван Федоров.

"16 постраждалих від російських обстрілів залишаються у лікарнях обласного центру. Загалом після цієї атаки до медиків звернулися 34 людини", - написав він в телеграмі.

За словами Федорова, двоє з них у тяжкому стані. Це чоловіки, які отримали травми внаслідок ударів ворожих шахедів по Запоріжжю у ніч з 1 на 2 травня.

Інші пацієнти в стані середньої тяжкості. Їм надається вся необхідна допомога.

Як повідомлялося, в ніч на 2 травня російські війська безпілотниками вдарили по Запоріжжю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: сучасну війну визначають дрони, керовані бомби та роботизовані комплекси

Рада проведе позачергове засідання 18 червня – нардеп

РФ почала застосовувати новий тип ударних безпілотників на півдні України – "Флеш"

Авіакатастрофа Су-24М сталася на Хмельниччині, обидва льотчики загинули

Зеленський сподівається на ще одну зустріч з Трампом у середу

Власюк про санкційний пакет Канади: Його логіка полягає в одночасному перекритті фінансових каналів, криптоінфраструктури та морської логістики

Україна та Албанія підписали угоду про міжнародне автомобільне сполучення

Новий британський пакет санкцій важливий тим, що одночасно націлений на три ключові елементи російської воєнної машини – Власюк

Зеленський і президент Кенії обговорили інвестиції, продовольчу безпеку та можливість спільних проєктів

Зеленський і Стармер обговорили реалізацію домовленостей, яких досягли під час зустрічі G7 – Україна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА