Інтерфакс-Україна
06:31 01.05.2025

Люксембург спрямовує EUR10 млн на енергетичну стійкість України – глава МЗС Беттель

1 хв читати

Люксембург виділяє EUR10 млн для енергетичної стійкості України, повідомив міністр закордонних справ Люксембургу Ксав’є Беттель.

"Я також радий оголосити, що ми вирішили також надати EUR10 млн до Фонду енергетичної підтримки на підтримку довгострокової енергетичної стійкості та енергетичної незалежності України", - сказав він на пресконференції у Києві.

Як повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, кошти енергетичного фонду будуть спрямовані на критичні потреби від закупівлі обладнання та пального до модернізації енергетичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В.о. гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" призначили заступницю гендиректора Котляревську

Туск: З боку РФ немає навіть сліду доброї волі щодо припинення війни

В Держприкордонслужбі повідомили про відсутність втручання в роботу їх камер відеоспостереження

ЦАХАЛ закликає жителів північної частини Сектору Газа евакуюватися

Арештовані активи сина експрезидента "Мотор Січі" на пів мільярда гривень

Прикордонники краматорського "Форпосту" знищили дроном ворожий "Солнцепьок"

Волонтери УЧХ щодня готові оперативно реагувати на надзвичайні ситуації

Зеленський провів нараду з підготовки обміну 1000 полонених

Зеленський: Важливо, щоб Північна Македонія була представлена на саміті Україна - Південно-Східна Європа

Архієпископ Зоря розповів про проблеми Києво-Печерської лаври через продовження перебування там представників УПЦ (МП)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА