Інтерфакс-Україна
09:15 24.04.2025

В лікарні Києва внаслідок ракетного удару госпіталізована 31 людина

1 хв читати
В лікарні Києва внаслідок ракетного удару госпіталізована 31 людина
Фото: https://www.facebook.com/DSNSKyiv/?locale=uk_UA

У лікарнях Києва станом на ранок четверга, 24 квітня, перебуває 31 людина, в тому числі 5 дітей, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Загалом, внаслідок нічної атаки, постраждали 70 людей. Щодо загиблих - остаточна інформація уточнюється. Рятувальники продовжують розбирати завали в двох пошкоджених будинках у Святошинському районі", - написав Кличко в телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА