Інтерфакс-Україна
08:09 22.04.2025

Ворог продовжує атакувати БПЛА Дніпропетровщину, є пошкодження

1 хв читати
Ворог продовжує атакувати БПЛА Дніпропетровщину, є пошкодження

Російські війська продовжували атакувати дронами Дніпропетровську область, зокрема, Нікополь та Марганецьку громаду, є пошкодження, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"Агресор продовжував атакувати Нікопольщину дронами-камікадзе. Потерпали Нікополь і Марганецька громада. Пошкоджені адмінбудівля, 3 приватні будинки, лінія електропередач", - написав він в телеграмі.

Також ворог вдарив безпілотником по Межівській громаді на Синельниківщині. В результаті чого загорілося авто. Також пошкоджені приватна оселя і господарська споруда.

Між тим, за словами Лисака, постраждалих нема.

Крім того, підрозділи ПвК "Схід" знищили над Дніпропетровщиною 2 БпЛА, додав глава ОВА.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відсутність е/е понад 12 годин може свідчити про локальну аварію – ДТЕК

Єврокомісія представила законодавчі ініціативи щодо допомоги Україні EUR90 млрд на 2026-2027рр

Рада призначила Федорова міністром оборони

Федоров: наразі 2 млн українців в розшуку у Міноборони, 200 тис. в СЗЧ

В Україні збережеться снігова та морозна погода

Федоров у разі призначення міністром оборони проведе аудит у МО

Госпіталь ветеранів отримав п’ять генераторів від Фонду Порошенка

Разумков виступає проти позбавлення права на відстрочку всіх чоловіків 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

В Запорізькій області оголошено обов’язкову евакуацію дітей із п’яти населених пунктів – Мінрозвитку

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА