Інтерфакс-Україна
21:45 18.04.2025

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

1 хв читати
Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів телефонну розмову з литовським колегою Кястутісом Будрісом (Kęstutis Budrys) після низки зустрічей, що відбулися в Парижі в четвер.

"Детальна розмова з литовським колегою Кястутісом Будрісом після дипломатичних переговорів у Парижі. Інформуємо наших друзів. Ми скоординували подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи", - написав Сибіга в Х у п'ятницю ввечері.

Очільник МЗС подякував Литві та її народу за солідарність і всебічну підтримку.

Як повідомлялося, перед тим Сибіга провів телефонні переговори з верховною представницею Європейського союзу з закордонних справ Каєю Каллас, з латвійською та польським колегами Байбою Браже та Радославом Сікорським.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА