Інтерфакс-Україна
15:07 18.04.2025

Військову підготовку пройдуть 75-80 тис. студентів ВНЗ

1 хв читати
Військову підготовку пройдуть 75-80 тис. студентів ВНЗ
Фото: https://www.facebook.com/oksenlisovyi

Базову військову підготовку пройдуть 75-80 тис. студентів вищих навчальних закладів (ВНЗ), повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

"Теоретична частина, до якої ми готуємося… 170 освітніх програм вже розроблено, подано на затвердження Генерального штабу в рамках діючого законодавства. Ми прогнозуємо зараз 75-80 тисяч студентів - це всі студенти чоловічої статі другого року навчання. Дівчата, згідно з чинним законодавством, доєднуються за бажанням", - сказав Лісовий під час години запитань до уряду в п'ятницю в Верховній Раді.

Лісовий також зауважив, що додаткового фінансування на реалізацію програми немає.

"Сьогодні ми фінансуємо це з резерву Міністерства освіти. Потреба на реалізацію цієї програми лише у 2025 році – 130 млн грн", - зазначив міністр.

Він висловив сподівання, що при перегляді державного бюджету Міносвіти отримає на цю програму додаткове фінансування.

Як повідомлялось, теоретична частина військової підготовки у ВНЗ починається з 1 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА