Інтерфакс-Україна
13:06 07.04.2025

Біля ст.м. "Олімпійська" в Києві горів електромобіль, підпалювача затримали свідки

1 хв читати

Чоловік, вірогідно причетний до підпалу електромобіля у Голосіївському районі столиці у понеділок вранці, був затриманий свідками події, повідомляє поліція Києва.

"Сьогодні близько 10:00 ранку до поліції надійшла інформація від перехожих про те, що неподалік станції метро "Олімпійська" горить електроавтомобіль… По прибуттю правоохоронці виявили палаючий автомобіль. Крім того, громадяни, які перебували на місці події затримали чоловіка, який ймовірно причетний до його підпалу", - йдеться в повідомленні.

Раніше в соцмережах поширилася інформація про вибух в районі станції метро "Олімпійська" в Києві. Пізніше стало відомо, що відбулося загоряння електромобіля.

Інформація про постраждалих не надходила.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА