Інтерфакс-Україна
20:40 01.04.2025

Зеленський анонсував у п’ятницю зустріч військових тих країн, хто буде готовий розмістити контингент

2 хв читати
Зеленський анонсував у п’ятницю зустріч військових тих країн, хто буде готовий розмістити контингент

У п’ятницю, 4 квітня, відбудеться зустріч військових команд тих країн, хто буде готовий розмістити контингент в Україні, повідомив президент Володимир Зеленський.

"Що стосується питання контингенту, то у нас буде зустріч в п'ятницю, буде зустріч наших військових команд, кількох країн, вузьке коло країн, тих, хто буде готовий розмістити контингент в тому чи іншому виді", - сказав Зеленський журналістам під час зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.

За словами президента обговорюються не лише присутність контингенту, а й Future Force. "Це дуже важливо, як буде виглядати майбутнє української армії як частина безпеки всього континенту", - сказав він.

"У нас є бачення, у військових є бачення, ми сьогодні про це достатньо довго говорили, дві години, я бачу багато речей напрацьованих, вони серйозні. Мене, як президента, те, що я сьогодні бачив, я не знаю, чи це підтримують наші партнери, чи ні, поки що рано говорити, буде ще багато зустрічей. Але мене це, те що я бачив, влаштовує", - пояснив голова держави.

Він також повідомив, що США жодного разу не говорили про свою присутність зі сухопутним контингентом на території України після закінчення цієї війни, але ніхто не прибрав цю тематику з порядку денного в двусторонніх зустрічах.

Як повідомлялося, 28 березня Зеленський повідомив, що приблизно через тиждень Україна у вузькому колі проведе зустрічі представників Генштабів основних країн, які стовідсотково готові надати контингент, після цього буде зустріч на рівні радників з національної безпеки.

"Ми домовились терміново, на це даємо тиждень, провести зустріч в Україні в вузькому колі представників генштабів, основних країн, які сто відсотково будуть готуватися до контингенту на території України. Не всі вони приїдуть, ми запрошуємо вузьке коло - Франція, Британія, Україна точно буде, це такий трикутник у цьому питанні", - сказав Зеленський на брифінгу у п’ятницю.,

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ

Системи водовідведення та водопостачання в Києві після атаки РФ повернулися до штатного режиму – Ковальчук

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Обережно очікуємо часткового відновлення тепла в Києві протягом доби, у складніших ситуаціях буде трохи довше – Ковальчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА