Інтерфакс-Україна
12:12 01.04.2025

РФ вдарила вранці по енергооб'єкту в Херсоні, залишивши без світла 45 тис. жителів

1 хв читати
РФ вдарила вранці по енергооб'єкту в Херсоні, залишивши без світла 45 тис. жителів
Фото: МЗС України

Росія продовжує порушувати домовленість про "енергетичне перемир’я", зокрема, вранці росіяни вдарили по енергооб'єкту в Херсоні, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Після Ер-Ріяду одна з домовленостей зі США була про не завдавання ударів по енергетичній інфраструктурі. Водночас Росія продовжує порушувати цю домовленість. Вже були пошкодження енергетичних об'єктів в Херсоні, Харкові та на Полтавщині. І сьогодні вранці черговий російський удар пошкодив енергооб'єкт в Херсоні, залишивши без світла 45 тис. жителів", - сказав Сибіга на пресконференції з литовським колегою Кястутісом Будрісом в Києві у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп зустрівся з Усиком в Овальному кабінеті

Рубіо привітав росіян із Днем Росії та заявив про підтримку мирного врегулювання війни РФ проти України

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА