Інтерфакс-Україна
19:00 25.03.2025

США запропонувала Україні нову угоду щодо корисних копалин замість рамкової, питання АЕС там немає – Зеленський

1 хв читати
США запропонувала Україні нову угоду щодо корисних копалин замість рамкової, питання АЕС там немає – Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

США готує новий проєкт угоди з Україною щодо розробки корисних копалин, і в ньому не підніматиметься питання атомних електростанцій, заявляє президент України Володимир Зеленський.

"Це велика повна угода бачення американської сторони, як вони це бачать. Тобто від кроків, які були раніше, рамкової угоди… розробляється повна угода. Зараз американська сторона запропонувала нашій стороні одразу велику угоду - їх бачення. Деталей у мене ще немає", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у вівторок.

За його словами, "питання атомних станцій там немає, до речі, якщо цікаво - немає, я маю на увазі, в угоді".

"Я попросив нормально розібратися з цією угодою, зробити роз'яснення всіх деталей в цій угоді і потім вже нам збиратися і розуміти, що це серйозний вже документ. А такий документ напевно буде напрацьовуватись сторонами, а після йти до парламенту щодо ратифікації", - сказав голова держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Речник ОСУВ "Хортиця" про "Великоднє перемир'я": проводимо оборонну операцію, реагуємо на атаки РФ

Більшість військових на різних напрямках не відчувають "перемир'я" – DeepState

За роки війни знищено 640 церков та вбито й закатовано 67 українських священників - Зеленський

Бої на фронті досі тривають, Росія порушує свої ж обіцянки, заявляють у ЦПД

Поліцейські Київщини посилено патрулюватимуть в столичному регіоні на великодні свята

Росіяни здійснили авіаудар по Костянтинівці з ФАБ, є жертви та постраждалі - МВА

У с. Приморське Запорізької області через атаку дрону постраждав чоловік – Федоров

Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

Ворожі авіаудари по Куп'янську спровокували пожежу, поранено мирну мешканку

Росіяни продовжують обстрілювати Херсонщину під час перемир'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА