Інтерфакс-Україна
22:14 16.03.2025

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський домовився з новим прем’єр-міністром Канади Марком Карні про розвиток оборонній співпраці між країнами.

"Окремо обговорили розвиток двосторонніх відносин між нашими державами. Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці. За час цієї війни ми маємо великий досвід у виробництві засобів РЕБ, далекобійних ракет і дронів. Україна готова до спільного виробництва ", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні в неділю за підсумками розмови з Карні.

Сторони торкнулися української тематики порядку денного головування Канади у "великій сімці" (G7), де взаємодіятимуть "в різних форматах на різних рівнях".

Він назвав розмову "дуже хорошою і предметною", а також відзначив заяви голови канадського уряду про необхідність посилення тиску на Москву. "Тіньовий флот, банківський сектор. Треба впроваджувати тотальні санкції на все, що дає Росії кошти для фінансування війни. Тільки так можна примусити Путіна до справедливого і тривалого миру", - сказав президент.

"Також говорили про гуманітарний аспект гарантій безпеки для України. Це й відновлення нашої держави, і підтримка економіки після закінчення війни. Будемо працювати над цим", - додав Зеленський.

Джерело: t.me/V_Zelenskiy_official/13580

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр та віцепрем'єр Італії засудили удар РФ по Сумах

Стефанішина: Українська делегація передала пропозиції щодо угоди по мінералах і сподівається на продовження переговорів

Пастор Бернс про атаку на Суми: Ось чому я назвав Путіна злом

Литва викликала представника посольства РФ через удар по Сумах

Глава МЗС Литви після удару по Сумах закликав ЄС відповісти Росії 17-м пакетом санкцій, зокрема щодо "Росатому"

УЧХ надавав психологічну допомогу постраждалим через російську атаку БпЛА на Одесу

Сибіга на Раді міністрів ЄС закликав колег надати допомогу Сумам і Кривому Рогу, посилити ППО України і тиск на РФ

Генсек ООН шокований російським ударом по Сумах

Глава МВС: Cеред поранених внаслідок ракетних ударів по Сумах 11 людей - у важкому стані

Нетверезих молодиків, які голосно включили російську музику в Києві, притягнуто до відповідальності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА