Інтерфакс-Україна
06:33 16.03.2025

У Чернігові внаслідок атаки дронів пошкоджені десятки квартир, 12 приватних будинків та авто

1 хв читати
У Чернігові внаслідок атаки дронів пошкоджені десятки квартир, 12 приватних будинків та авто
Фото: https://t.me/UA_National_Police

У Чернігові станом на вечір суботи внаслідок атаки російського БПЛА пошкоджено 65 квартир у багатоповерхівці, 12 приватних будинків та 19 автомобілів, повідомила Національна поліція.

У поліції зазначили, що 15 березня внаслідок вибуху ворожого ударного безпілотника в одному з мікрорайонів Чернігова пошкоджено багатоповерхівку, приватні будинки, на автостоянці знищено та пошкоджено близько 10 автомобілів.

Станом на вечір суботи чернігівські поліцейські оглянули 65 пошкоджених квартир у багатоповерхівці, 12 приватних будинків та 19 автомобілів.

Також опрацьовано понад 90 звернень громадян про пошкодження майна внаслідок ворожої атаки по житловому кварталу.

За фактом воєнного злочину РФ розпочато досудове розслідування.

Джерело: https://t.me/UA_National_Police/36933

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА